+90 212 951 04 99 Menu

Tüm Yönleri ile Kalça Estetiği Uygularımız

Çeşitli kalça düzensizlikleri, ameliyat sonrası şekil bozuklukları, kalça asimetrileri tüm bunların yanında küçük kalçalara sahip olan kadınlarımız 2017 yeni trend uygulamalarından olan brezilya poposu için sıklıkla kliniklerimizi ziyaret etmektedir. 3 farklı uygulama şekli ile brezilya poposu oluşturmaktayız. Bunlardan biri dolgu uygulaması diğer ikisi cerrahi uygulamalardır.

Öncelikli olarak popo şekillnedirmede cerrahi yapmadan yaklaşık 20 dakikalık bir dolgu uygulaması olan aquafilling dolgusunu tercih etmekteyim. Bu dolgu yüz dolgularından farkli bir yapıda olup yumuşak dokularla doğal kıvamdadır. İşlem sonrasında iyileşme 1-2 gün gibi kısa bir sürede gerçekleşir. Nihai estetik sonuç işlemden sonraki birinci haftada görülür. 3-5 yıl sürelik uzun kalıcılığa sahip bir dolgudur.

Diğer uygulamamız hastanın kendi yağ dokusunu liposuction ameliyatı ile toplayarak elde edilen yağ hücrelerini popo bölgesine enjekte ederek yaptığımız uygulamadır. Burda kişinin kendi hücrelerini kullandığımız için herhangi bir alerjik reaksiyonla karşılaşma olasılığımız yoktur. Verdiğimiz hücrelrin %60ı yaşayarak ömür boyu o bölgede kalır.işlemden sonra popo bölgesini kavrayan bir korse giydirilir ve 4-7 gün içinde işe geri dönüş sağlanabilir. Bu işlemi toplanan yağ hücrelerinin Ö Z E L bir laboratuarda kök hücrelerine ayrılarak elde edilen kök hücreden zengin kısmın enjeksiyonu şeklinde yapılması işlemin kalıcılığını arttırmaktadır.

Popüleritesini bir miktar kaybetmiş olsa da ömür boyu kalıcı tek uygulama olan popo bölgesine yapılan protez uygulamaları da üçüncü bir seçenek olarak hastalarımıza sunmaktayız. Ameliyattan sonra bir hafta protezin üstüne oturmayı engelleyerek ve korse ile destek sağlanarak güzel sonuçlar alınmaktadır.

Dysport Denver

Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahisi Uzmanı Bora Ö Z E L

İletişim

+90 544 788 19 33

Randevu almak için bize ulaşabilirsiniz!

İletişim Formu
Denver Facial Plastic Surgery

© Operatör Doktor Bora Ö Z E L.

Design:Projemed

Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Hayal Apt.5. Kat No:39/6 Nişantaşı / İstanbul

Soru Sorun

Online Mesajınızı Gönderin